Rodinné domy

Návrh rodinného domu riešime z dôrazom na individuálne potreby, požiadavky a možnosti objednávateľa.

Ponúkame pridanú hodnotu oproti projektom rodinných domov katalógového typu, nakoľko vypracovávame originálne architektonické riešenia a návrh na základe individuálnych daností pozemku (ako napr. nerovnosť terénu, geologické podložie, hydrologické podmienky, a pod.), čím už vo fáze projektu eliminujeme možné riziká vyplývajúce z konkrétnych špecifík (napr. vlhkosť, svahovitosť pozemku, začlenenie do ostatného urbanistického priestoru, a pod.).

Samozrejmosťou je zohľadnenie dispozičného riešenia na svetové strany, tak aby boli v maximálnej miere splnené požiadavky na oslnenie, osvetlenie a ekvivalentný uhol tienenia, čo je demonštrované vypracovaním svetlo-technického posudku.

K projektu ponúkame vybavenie stavebného povolenia a výkon autorského a stavebného dozoru, pomoc pri výbere generálneho dodávateľa a subdodávateľov. V prípade realizácie svojpomocou zabezpečíme odborne garantovaný, profesionálny stavebný dozor, prípadne výpomoc pri vedení stavby.

MEANDER, štúdio architektúry - Váš profesionálny a spoľahlivý sprievodca na ceste za vysnívaným bývaním!

 

Výber z našich projektov:

júl
2015

Typový rodinný dom - Kamenec – 1

Kamenec - Štiavnička, 034 01 Ružomberok

Čítať ďalej...

sep
2012

Rodinný dom - stavebná úprava a prístavba

Školská ul. č. 471, 034 95 Likavka, okres Ružomberok

Čítať ďalej...

MEANDER, štúdio architektúry

MEANDER, štúdio architektúry vzniklo v roku 1998 v Ružomberku a od svojho vzniku sa venuje návrhom architektonických riešení rodinných domov, polyfunkčných a pamiatkových objektov. Portfólio služieb štúdia zahŕňa aj návrh interiérových riešení bytových i nebytových priestorov a dizajnových riešení objektov a pradmetov. 

Zakladateľom štúdia MEANDER je Mgr. art. Ivan Hrčka, architekt, absolvent Vysokej školy výtvarných umení, v odbore architektúra, ktorého znalosti, odborné skúsenosti a prax predurčuje k tomu, aby Vám vytvoril bývanie, či akýkoľvek architektonický objekt nielen podľa Vašich predstáv a potrieb, ale v súlade so súčasnými technologickými a dizajnérskymi trendami.

Kontaktujte nás

Navštívte nás