Turík č. 49, 034 83 Turík, okres Ružomberok

Prestavba, prístavba a nadstavba rieši zmenu účelu stavby z rodinného domu na rekreačný objekt.

Rekreačný objekt bude poskytovať ubytovanie na súkromí v kategórii 3*** (čo je definované veľkosťou a vybavením jednotlivých izieb). Na prízemí sa nachádzajú dve 3-posteľové izby s vlastným hygienickým zariadením, v podkroví sú umiestnené 2 x 2-posteľové izby s vlastným hygienickým zariadením. Ubytovacia kapacita spolu 14 osôb. Pred objektom, vo dvore, je riešené 6 miestne parkovanie.

MEANDER, štúdio architektúry

MEANDER, štúdio architektúry vzniklo v roku 1998 v Ružomberku a od svojho vzniku sa venuje návrhom architektonických riešení rodinných domov, polyfunkčných a pamiatkových objektov. Portfólio služieb štúdia zahŕňa aj návrh interiérových riešení bytových i nebytových priestorov a dizajnových riešení objektov a pradmetov. 

Zakladateľom štúdia MEANDER je Mgr. art. Ivan Hrčka, architekt, absolvent Vysokej školy výtvarných umení, v odbore architektúra, ktorého znalosti, odborné skúsenosti a prax predurčuje k tomu, aby Vám vytvoril bývanie, či akýkoľvek architektonický objekt nielen podľa Vašich predstáv a potrieb, ale v súlade so súčasnými technologickými a dizajnérskymi trendami.

Kontaktujte nás

Navštívte nás